Рекреаційні пункти на Великоберезнянщині – крок до цивілізованого відпочинку на природі

Держлісагентство: Питання створення Національного природного парку «Холодний Яр» потребує узгодження з місцевими громадами Черкащини
08.07.2016
Лісгоспи Рівненщини теж відстоюватимуть свої права у суді
11.07.2016

Рекреаційні пункти на Великоберезнянщині – крок до цивілізованого відпочинку на природі

У лісових угіддях Жорнавського лісництва в урочищі Ділок лісівники зробили капітальний ремонт рекреаційного пункту для відпочиваючих. А саме: зробили альтанку, очистили територію лісового фонду й криницю від сміття, встановили новенький стіл із лавицями та смітник.
«Рекреаційний пункт в мальовничому місці в урочищі Ділок, став улюбленим місцем відпочинку не тільки місцевих жителів, адже сюди їдуть відпочивальники з усього району. Особливо людно тут у вихідні дні, – розповідає лісничий Жорнавського лісництва Юрій Гачкайло, – попри чималу площу рекреаційної ділянки, ми плануємо не зупинятися на досягнутому й доповнювати її новими об’єктами. До того ж, відпочиваючих тут вдосталь не лише влітку – і навесні, а й восени, і навіть взимку це місце приваблює любителів відпочинку на природі своєю неповторною красою».
«Лісівникам приємно слухати позитивні відгуки і слова подяки від відвідувачів за затишок і зручності. Ми стараємося аби нашим гостям було приємно знаходитися в лісі Але лісівників занадто дошкуляє сміття, яке цілими купами залишають після себе туристи. Не допомагають ні сміттєзбірники, ні контейнери – щодня лісова охорона відправляється на прибирання території рекреаційного пункту. Лісівники на кожному кроці звертаються з проханням не смітити в лісі. Чи почують його коли-небудь гості?», – резюмувала керівник ДП «Великоберезнянське ЛГ» Ольга Олень.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.