Рахівщина: Проїзд до всіх дільниць відкрито, роботи по відновленню зруйнованих ділянок тривають

Порубочні рештки на Рахівщині зійшли з селевом потоком з території Карпатського біосферного заповідника
29.06.2016
Держлісагентство: кількість лісових пожеж зростає
30.06.2016

Рахівщина: Проїзд до всіх дільниць відкрито, роботи по відновленню зруйнованих ділянок тривають

У період з 26 по 27 червня внаслідок місцевих зливових дощів сформувалися паводки в окремих урочищах лісового фонду підприємства. Найбільш великого руйнування зазнали присіпки села Луги та Богдан, а саме урочища «Лєшул» Білотисянського лісництва, «Бребоя» Щаульського лісництва «Квасний» та «Вовчий» Устєріцького лісництва, де були завужені русла потоків та збудовані капітальні мостиз невідповідними нормами.

26 червня було оперативно організовано роботу дорожньо-будівельної техніки підприємців по захисту дворогосподарських мешканців села Луги та села Богдан від підтоплення.
27 червня повторно внаслідок зливових дощів в цих самих урочищах сформувався паводок, але підтоплень дворогосподарств не було.

Загиблих та травмованих внаслідок негоди немає. Для розчищення русел гірських потічків залучено 15 одиниць лісовозної техніки з гідроманіпуляторами, 5 колісних тракторів, 3 гусеничні, 6 бульдозерів, 2 екскаватори і 67 чоловік, як працівників ДП «Рахівське ЛДГ», так і підприємців.
Ситуація на сьогоднішній день нормалізувалася, проїзд до всіх дільниць відкрито, роботи по відновленню зруйнованих паводком ділянок інфраструктури проводяться в плановому режимі.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.