Лісівники Тячівського лісгоспу підготували дарунки до Дня Святого Миколая
18.12.2017
Лісівники Закарпаття організували для професійних художників нашого краю пленер (ВІДЕО)
19.12.2017

Привітання з Днем Святого Миколая Валерія Мурги!

Шановні закарпатці, дорогі діти!
Щиро вітаю Вас зі світлим і радісним святом – 
днем Святого Миколая Чудотворця!

Сьогодні, всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят нашої малечі – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.

У цей час, маленькі діти з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші їхні мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це справжнє свято віри, світла і добра. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.

Миколай Чудотворець – захисник, наставник і покровитель дітей. Він дарує усім віру в чудесне здійснення бажань, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає на добро. Тож, подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято.

Сердечно бажаю Всім здоров’я і благополуччя, достатку, щасливої долі і Божої Благодаті та сімейного добробуту. Хай Святий Миколай оберігає вас з дитинства і протягом усього життя, дарує щастя, радість і віру в чудеса.

З повагою, Валерій Мурга, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства!

Коментарі вимкнені.