При Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства діятиме Громадська рада

25 вересня 2015 FSC FRIDAY – міжнародне свято відповідального лісового господарства
21.09.2015
Боєць не залишиться самотнім
25.09.2015

При Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства діятиме Громадська рада

З ініціативою про її створення виступив очільник управління Валерій Мурга. У зв’язку з цим  23 вересня в  конференцзалі ЗОУЛМГ зібралися  представники інституту громадського суспільства  області.  Перше засідання носило організаційний характер, тож на порядку денному стояло, насамперед, питання  обрання та затвердження складу ініціативної групи із створення Громадської ради.

На початку зустрічі заступник начальника ЗОУЛМГ Василь Кий  звернув увагу присутніх на необхідності створення такого тимчасового консультативно-дорадчого органу при управлінні і назвав підстави, які спонукали до прийняття цього рішення.

 У свою чергу головний юрисконсульт ДП «Закарпатліссервіс» Андрій Левицький  ознайомив учасників зібрання з особливостям правового регулювання створення та діяльності Громадської ради.

Присутні  одностайно прийняли рішення про кількісний склад   ініціативної групи, погодившись, що  до  неї входитимуть п’ять осіб. Визначилися також і з кандидатурами  голови та секретаря. Ними відповідно обрані голова обласної ради профспілок працівників лісового господарства Валерій Федурця та представник громадської організації «Форза» Юрій Дербаль.

Андрій Левицький ознайомив членів ініціативної групи з їх обов’язками.  Учасники зібрання жваво обговорили питання, пов’язані з   експертними групами майбутньої Громадської ради, висловили свої пропозиції щодо затвердження її положення. На наступному засіданні повинні відбутися установчі збори .

Прес-служба ЗОУЛМГ

DSC_0145-w1200-h800

DSC_0141-w1200-h800

Коментарі вимкнені.