Додаткові системи відеоспостереження в Міжгірському лісгоспі допомагають в охороні
20.09.2019
Тячівський район має чим привабити туристів (ВІДЕО)
20.09.2019

Про туристичний етикет від тячівських лісівників

Осінь – сезон мандрівок та походів🏖️🧗🏇

Розповімо про туристичний етикет – правила, яких слід дотримуватися, щоб бажані пригоди не обернулися зіпсованим відпусткою або вихідним🌲🌲🌲

🔸Поступитися тому, хто йде вгору – він відчуває набагато більше фізичне навантаження, ніж спускається. До того ж у нього огляд набагато менше. Просто зроби крок в сторону і дай вільний прохід.

🔸Будь уважний при наближенні велосипедистів і вершників – простіше відійти в сторонку і дати можливість спокійно проїхати.
А при зустрічі з вершником не варто робити різких рухів – це може налякати кінь.

🔸Не займай всю стежку.

Як би не було цікаво по шляху обговорювати з другом останні новини, не забувайте про оточуючих, залишайте місце, щоб інші туристи могли пройти. Особливо в місцях з інтенсивним рухом.

🔸Самий повільний – попереду.

Нехай темп руху вашої групи задає найслабший учасник – так все збережуть свої сили і настрій. Особливо завзятих можете заслати вперед, щоб розбивали табір і готували їжу 😏

🔸Стеж за гучністю.

Особливо цей пункт стосується любителів бездротових колонок – агов, хлопці, ви не в себе вдома, застроміть навушники, якщо тільки не відлякує ведмедів цими звуками!

🔸Залишайтеся на стежці.

Через незнання можна зайти на заборонену територію. Є країни, де маса природоохоронних зон, і рух по ним дозволено тільки за конкретними маршрутами, а відхилення карається штрафами.

🔸Не залишай слідів.

Пам’ятайте про те, що не можна смітити. А ще ламати дерева, залишати кострища, копати ями. Місце стоянки повинно залишитися точно в такому вигляді, в якому було до вашого приходу.

🔸Здоровайся.

У місті це може виглядати дивним, але в походах всі туристи при зустрічі вітаються. І з місцевими жителями теж.

🔸Дотримуйся правил.
Щоб відпочинок був приємним, постарайтеся заздалегідь ознайомитися з правилами поведінки, актуальними для місцевості, куди ви збираєтеся.

Коментарі вимкнені.