Спільні зусилля — на захист та охорону лісу
10.11.2015
Представника Держлісагентства обрано до складу Виконавчого комітету Європейської лісової Комісії ФАО
13.11.2015

Про питання ресертифікації лісів говорили на кущових семінарах

Протягом двох днів в області проходили кущові семінари з питань ресертифікації лісів Закарпатського ОУЛМГ. Перший за участі восьми господарств відбувся в Ужгороді, в приміщенні актового залу ОУЛМГ, а другий на базі ДП «Хустське ЛДГ». В його роботі взяли участь представники ще вісьмох наступних підприємств.

Протягом двох днів  в області   проходили кущові семінари з питань ресертифікації лісів Закарпатського ОУЛМГ. Перший за участі восьми господарств відбувся  в Ужгороді, в приміщенні актового залу ОУЛМГ, а другий на базі ДП «Хустське ЛДГ». В його роботі взяли участь представники ще вісьмох  наступних підприємств.

Продовження сертифікації державних лісових господарств краю – дуже важливе й актуальне питання. У керівників підприємств зростає зацікавленість у веденні лісового господарства на рівні, який відповідав би міжнародним стандартам.

Детальну інформацію щодо процедури проведення аудиту у вказаних господарствах та основних принципів  сертифікування подала присутнім менеджер з лісової сертифікації компанії SGS-Україна Тетяна Данчук-Дворецька. Тетяна Іванівна звернула увагу присутніх на необхідності розроблення певної системи в діяльності  лісогосподарств. Це зокрема, стосується  проведення  роз’яснювальної  роботи серед населення працівниками лісових господарств, вміння налагодити конструктивний  діалог з громадськістю з метою уникнення різних конфліктних ситуацій,  правильності підходу до роботи з підрядниками.

Начальник відділу лісового та мисливського господарства ЗОУЛМГ Ігор Орос порадив учасникам семінару переглянути попередні накази обласного управління з метою не допущення повторення невідповідностей, виявлених попереднім аудитом.

Робота семінару була побудована у вигляді конференції, тож учасники зібрання мали змогу не лише почути цікаву та корисну інформацію, а також отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

DSC_0343-w1200-h800

Коментарі вимкнені.