Про оптимальне ведення лісового господарства – за круглим столом

На виробничій нараді директорів обговорювалися нагальні питання
03.12.2015
Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук провів виїзну нараду на Луганщині
03.12.2015

Про оптимальне ведення лісового господарства – за круглим столом

На базі ДП «Свалявського ЛГ» відбулося засідання круглого столу в рамках міжнародного проекту ГІДРОФОР «Системи оптимального ведення лісового господарства, спрямованого на посилення гідрологічної ролі лісів у попередженні паводків у басейні річки Бодрог», головним партнером якого виступає ГО «Форза».

На базі ДП «Свалявського ЛГ» відбулося засідання круглого столу в рамках міжнародного проекту ГІДРОФОР «Системи оптимального ведення лісового господарства, спрямованого на посилення гідрологічної ролі лісів у попередженні паводків у басейні річки Бодрог», головним партнером якого виступає ГО «Форза». Від управління ЛМГ Закарпатської області у ньому взяв  участь начальник відділу лісового і мисливського господарства Ігор Орос.

Під час проведення цього заходу насамперед обговорювалися проблеми впливу ведення лісового господарства на гідрологічну функцію лісових екосистем. Програма  засідання виявилася насиченою і цікавою.  У своїх виступах учасники зібрання порушили низку важливих питань. Зокрема, йшлося про результати моделювання гідрологічної ситуації, шляхи вдосконалення лісової інфраструктури для посилення гідрологічної ролі лісових територій, були представлені карти ризиків.

На завершення учасники круглого столу всебічно обговорили   підготовлені рекомендації щодо вдосконалення  лісогосподарських практик з усіма партнерами проекту, зацікавленими установами та організаціями.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.