Про ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2016 році

У Турбатському лісництві використовують давній, природозберігаючий метод трелювання
03.02.2016
У малій насінині – продовження лісу
08.02.2016

Про ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2016 році

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 31 Лісового кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року № 449 ,,Про затвердження Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України”, від 23 травня 2007 року № 761 ,,Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів”

                                                                                                                                                  Проект

                                                        У К Р А Ї Н А                                                             

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Закарпатської обласної державної адміністрації

________                                         Ужгород                                      № ___

 

Про ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2016 році
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 31 Лісового кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року № 449 ,,Про затвердження Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України”, від 23 травня 2007 року № 761 ,,Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів”:
  1. Встановити ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2016 році, згідно з додатками 1, 2.
  2. Райдержадміністраціям поінформувати про використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2016 році департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації до 25 січня 2017 року.
  3. Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації подати  узагальнену інформацію облдержадміністрації до 1 лютого 2017 року.
  4. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у головному управлінні юстиції у Закарпатській області з моменту його оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Мікуліна В.П.

Голова державної адміністрації                                                  Г. Москаль         

Додатки до  проекту  розпорорядження про ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2016 році

Коментарі вимкнені.