Про актуальні питання лісомисливської галузей із перших вуст (ВІДЕО)

Великобичківські єгері «накривають поляну» для лісових мешканців
18.08.2017
Чи є зони відпочинку для туристів на Закарпатті? (ВІДЕО)
23.08.2017

Про актуальні питання лісомисливської галузей із перших вуст (ВІДЕО)

Після виявлення африканської чуми на Закарпатті, лісівники та мисливці почали відстріл диких кабанів. Саме депопуляція цих тварин має зупинити вірус, вакцини від якого, практично, не має.
 
Як уже відомо, інфекцію фіксують у шести районах області. До того ж, це захворювання встигло «перекинутися» і на свійських свиней. В першу чергу депопуляцію диких кабанів проводять у місцевостях, де зосереджене вогнище спалаху інфекції. Як довго доведеться проводити такі заходи залежить від лабораторного дослідження. Досі болючим питанням в Закарпатті залишається незаконна рубка лісу. Тільки за перше півріччя таких інцидентів нараховують понад дві сотні на загальну суму більше 6-ти млн гривень. Понад сотня таких випадків передані до правоохоронних органів. Частина з них і до суду.
 
Покарані і працівники лісових господарств, причетні до незаконної порубки. Очільник лісової галузі області Валерій Мурга запевняє, що запобігти незаконній рубці можна завдяки встановленню камер спостереження. Наразі на території лісових господарств є більше сотні подібних приладів, які працюють цілодобово. Та окрім порубки лісу доводиться боротися і з браконьєрством. Щодо цього вже є одна кримінальна справа. У зв’язку збільшенням кількості відвідувачів лісів, лісівники проводять рейди для запобігання пожеж. Вони вже виявили 84-х порушників, яких оштрафували на загальну суму понад 7 тис гривень. Окрім цього, в області планується розвивати і збільшувати кількість туристичних маршрутів.

Коментарі вимкнені.