21 БЕРЕЗНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСУ
17.03.2016
При Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства створено Громадську раду
18.03.2016

Прес-анонс Міжнародного дня лісу в Закарпатській області

21 березня 2016 року Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно із Закарпатською обласною організацією Товариства лісівників України та ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» відзначатимуть Міжнародний день лісу.

Програма відзначення Міжнародного дня лісу складається з пленарного засідання з метою обговорення питань, пов‘язаних з лісовим господарством, взаємозв‘язку лісів та водних ресурсів, виконання лісами екологічних та соціальних функцій та вдосконалення багатофункціонального ведення лісового господарства  лісового господарства, посадки лісу в державних підприємствах «Уджгородське лісове господарство» та «Перечинське лісове господарство», ознайомлення з практикою рекультивації трелювальних волоків з метою посилення водорегулювальної ролі лісів, а також створення системи штучних водойм, що виконують протипаводкові та водорегулюючі функції, зокрема:

11:30 Пленарна частина в залі засідань Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. м. Ужгород вул. Собранецька, 156
14:00-15:00 Посадка лісу в ДП «Ужгородське лісове господарство» (с.Кам‘яниця)
15:30-18:00 Посадка лісу в ДП «Перечинське лісове господарство» та огляд рекультивації трелювальних волоків та штучних водойм (м.Перечин)

Програма заходів Міжнародного дня лісів в Закарпатській області додається.

 Запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських активістів та усіх, хто має бажання відзначити Міжнародний день лісу, приєднатися до заходів Міжнародного дня лісів в Закарпатській області

Для кращої організації участі у польових заходах Міжнародного дня лісів в Закарпатській області (с. Кам‘яниця, м. Перечин) просимо обов‘язково зареєструватися у Тетяни Бібен за тел. 050 677 41 95.

Програма семінару присвяченого міжнародному дню лісу – Завантажити

Коментарі вимкнені.