Правила користування мисливськими угіддями, боротьба з браконьєрством і захист навколишнього середовища

Лісівники разом з учнями шкільного лісництва організували патріотичний флешмоб
16.11.2015
Лісівничі видання. Передплата-2016
20.11.2015

Правила користування мисливськими угіддями, боротьба з браконьєрством і захист навколишнього середовища

Такими були основні питання, які розглядалися 18 листопада на розширеній нараді з організації мисливських угідь Закарпатської області, що відбулася з ініціативи начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги у приміщенні обласного управління. Стосувалися вони особистої відповідальності користувачів мисливських угідь щодо дотримання вимог типових договорів, укладених між останніми та обласним управлінням ЛМГ.

Такими були основні питання, які  розглядалися 18 листопада на розширеній нараді з організації мисливських угідь Закарпатської області, що відбулася з ініціативи начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги у приміщенні обласного управління. Стосувалися вони особистої  відповідальності користувачів мисливських угідь щодо дотримання вимог типових договорів, укладених між останніми та обласним управлінням ЛМГ.

Відкрив нараду заступник начальника ЗОУЛМГ Василь Кий. Василь Васильович звернув увагу присутніх на те, що відповідно до чинного законодавства розмір і порядок внесення плати за користування мисливськими угіддями визначатиметься у договорі між користувачем  угіддя та власником або постійним користувачем земельної ділянки, де знаходиться ці угіддя.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства і мисливства Володимир Єфремов наголосив на необхідності активізації роботи щодо укладення вказаних договорів. Окремо зупинився на проблемі зимівлі лісових тварин.

Учасники наради детально обговорили   питання боротьби з браконьєрством. Як відомо, складати протоколи про адміністративні правопорушення, в галузі лісового, мисливського та екологічного законодавства, мають право  єгері та  посадові особи користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду. Про юридичні моменти, пов’язані із складанням адмінпротоколів, розповів юрисконсульт Андрій Левицький.

Він також повідомив, що Держлісагентство України розробило проект про внесення  змін у статтю 24 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, в якому пропонується розмір та порядок плати за користування мисливськими угіддями затверджувати Кабінетом Міністрів України, а плату за користування мисливськими угіддями зараховувати до місцевих бюджетів.

Водночас до відома користувачів була доведена інформація про те, що у наступному році планується провести сім перевірок користувачів мисливських угідь. Між учасниками наради відбувся конструктивний діалог.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

DSC_0412-w1200-h800

Коментарі вимкнені.