Працівники Ясінянського лісгоспу упорядкували виток Чорної Тиси

Лісівники постаралися, щоб дичина не загинула взимку
04.10.2016
«Лісівники Туреччини та Закарпаття домовились продовжувати зміцнювати співробітництво» , – Валерій Мурга
06.10.2016

Працівники Ясінянського лісгоспу упорядкували виток Чорної Тиси

На території Чорнотисянського лісництва є гідрологічний заказник загальнодержавного значення Апшинецький, що являє собою урочище з багатьма джерелами, які дають початок річці Чорна Тиса. Даний заказник має історичну та культурну цінність. Загальна площа заказнику –  105,0 га.
До витоку річки Чорна Тиса щорічно приїжджають сотні туристів які милуються красою нашого краю. У місці витоку річки встановлені пам’ятні таблички п’яти країн, через які протікає річка Тиса і є однією  із найбільших приток Дунаю.
Днями працівники Чорнотисянського лісництва під керівництвом лісничого Василя Кувіка вирішили упорядкувати початок річки Чорна Тиса. Зокрема, було розібрано задню стінку джерела, так як не поступала вода в основну чашу. Навколо витоку було повністю прибрано сміття та окремі сухостійні дерева. Окрім того, було впорядковано туристично-рекреаційний пункт та пофарбовано його в кольори національного прапору. Після такого заходу кожен подорожуючий буде насолоджуватися відпочинком у даній місцевості.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.