Працівники сільського господарства та лісівники завжди мають працювати спільно, – Христина Юшкевич

Обрано новий склад Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України
18.11.2016
Вітання начальника ЗОУЛМГ Валерія Мурги з Днем працівників сільського господарства!
18.11.2016

Працівники сільського господарства та лісівники завжди мають працювати спільно, – Христина Юшкевич

Т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич на свої сторінці у Facebook привітала працівників сільського господарства з їхнім професійним святом.

Вона повідомила, що лісове та сільське господарства напряму пов’язані між собою і День працівників сільського господарства є деякою мірою спільним святом для аграріїв та лісівників.

«Однією з функцій лісів є захисна. Лісові насадження надійно захищають ґрунти від ерозії, допомагають берегти та підвищувати врожайність сільськогосподарських культур. А це, у свою чергу, сприяє нарощуванню обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, що є привабливим для України з точки зору перетворення її на одного зі світових лідерів у цій галузі», – підкреслила т. в. о. Голови відомства.

Христина Юшкевич зазначила, що лісівники і працівники сільського господарства завжди мають працювати спільно, допомагаючи один одному.

«Така співпраця забезпечить збільшення і лісів, і врожайності, покращуватиме екологічний стан та створюватиме умови для розвитку нашої держави», – наголосила вона.

Коментарі вимкнені.