Працівники Хустського лісодослідного господарства провели навчання

Лісівники Брустурянського лісомисливгоспу реконструюють будівлю для лісівників
07.12.2018
Чим ще займаються єгері – дивіться у випуску програми «Один день» (ВІДЕО)
07.12.2018

Працівники Хустського лісодослідного господарства провели навчання

Працівниками ДП «Хустське ЛДГ» провело щорічне навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Навчання проходили з 16.11.2018 р. по 05.12.2018 р.

Керівниками підрозділів з працівниками було розглянуто 9 тем: загальна частина; законодавство про працю; психологія безпеки праці. Організація роботи з охорони праці; пожежна безпека; гігієна праці і виробнича санітарія. Медичні огляди; надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках; виробничий травматизм і його профілактика.

Розслідування та облік нещасних випадків. Правила відшкодування власником шкоди, заподіяної працівникові ушкодження здоров’я, пов’язаним із виконанням трудових обов’язків; техніка безпеки виробничого процесу; електробезпека.

Навчання та перевірку знань проведено серед посадових осіб підприємства: помічників лісничих, старших майстрів і майстрів лісу (всього – 118 осіб). Позавчора комісією з перевірки знань з питань охорони праці у складі: в.о. головного лісничого Джугана В.М., головного інженера Жупана В.В., голови профспілки Пинзеш М.Л., провідного інженера з охорони праці Коршинської С.В., за участі головного спеціаліста з ОП управління Держпраці у Закарпатській області Феделеша М.Й., головного спеціаліста ЗОУЛМГ Герича В.П. перевірили знання законів, нормативно-правових актів з охорони праці, правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості працівниками лісгоспу. За результатами перевірки всі присутні на екзамені показали задовільні знання.

Коментарі вимкнені.