Працівники державної лісової охорони ДП “Мукачівське ЛГ “закликають дотримуватимь правил пожежної безпеки

Лісівники «Брустурянського ЛМГ» модернізують адмінбудівлі (ВІДЕО)
28.08.2018
Справжні лісові газди на Воловеччині розпочали облаштуванні території лісового фонду та контор лісництв
28.08.2018

Працівники державної лісової охорони ДП “Мукачівське ЛГ “закликають дотримуватимь правил пожежної безпеки

Внаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної недбалості, випалювання сухої рослинності та її рештків на відкритих територіях виникає загроза перекидання вогню в прилеглі лісові масиви. За статистикою всі лісові пожежі виникали в наслідок підпалу сухої рослинності поза межами лісових масивів – на суміжних землях, що прилягають до лісових насаджень.
Проблема охорони лісів від пожеж є надзвичайно складною, і відповідальність за неї лягає на плечі працівників лісової охорони Мукачівського держлісгоспу.
Аномальна для нашого регіону спека і відсутність опадів призвели до встановлення найвищого 5 класу пожежної безпеки в лісах. В таких умова найменша іскра призводить до загоряння сухої рослинності і якщо вчасно не ліквідувати місце займання наслідки будуть катастрофічні. Лісову пожежу легко загасити тільки на початковій стадії , але коли вогонь уже набрав силу і загоряються дерева, загасити пожежу надзвичайно складно.
Лісова пожежа – стихійне некероване явище, яке за декілька хвилин знищує великі площі зелених насаджень а разом з ними гнізда птахів, молодняк звірів і всього живого на своєму шляху.
Працівники державної лісової охорони Мукачівського держлісгоспу звертаються до всіх громадян та попереджають, що спалювання сухої трави в лісі та на полях СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
За випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.
Якщо у результаті підпалу будуть знищені або пошкоджені лісові масиви, зелені насадження навколо населених пунктів, винуватці можуть бути покарані не лише штрафом від 5100 до 8500 грн, а й позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.
Будьте дуже обережними з вогнем. Ніколи не розводьте багаття у невстановленому місці. Перед тим, як піти, залийте багаття водою і переконайтеся, що не збереглися тліючі вуглини
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.