Працівникам Кедринського лісництва вручили подяки від Закарпатського обллісомисливгоспу

Закарпатський лісотехнічний коледж запрошує Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»
16.05.2017
Вітаємо з Днем народження!
18.05.2017

Працівникам Кедринського лісництва вручили подяки від Закарпатського обллісомисливгоспу

 Від пращурів до нащадків передається лісівникам Брустурів одвічне правило: по-батьківськи оберігати і примножувати лісові багатства Тячівщини. А «зелені легені» віддячують всім, хто служить його величності Лісу. Серед таких – працівники Кедринського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» – бухгалтер Василина Петрівна Кухта та майстер лісу Кедринського лісництва та контролю ДП «Брустурянське ЛМГ» Юрій Іванович Золотар, яких днями привітав весь дружній колектив ДП «Брустурянське ЛМГ» з Днем народження!
 
Високі гори, зелені ліси, доглянутий рибник з фореллю, все пов’язано з однією з найпрестижніших професій на Закарпатті, професією лісівника – усе для присутніх ювілярів та гостей свята.
 
На святкування завітали директор ДП «Брустурянське ЛМГ» Михайло Бігун, головний лісничий лісомисливгоспу Іван Арович, начальник відділу кадрового та юридичного забезпечення ДП “«Брустурянське ЛМГ» Михайло Немеш, лісничий Кедринського лісництва  Василь Золотар, працівники лісомисливгоспу й лісництва, а також учні Лопухівського шкільного лісництва та представники ЗМІ.
 
Вони вітали іменинників зі святом, бажали міцного здоров’я, успіхів у праці та миру на рідній землі, вручали подарунки та відзнаки від керівництва Брустурянського держлісгоспу. Усе було по родинному тепло і щиро.
 
Від імені начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства іменинникам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, визначні успіхи в роботі, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди 60-річчя Михайло Бігун вручив подяки.
 
Зокрема, у своєму виступі Михайло Миколайович зазначив, що лісівник – це особлива професія, представник якої володіє з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан величі Карпат. Це важлива праця, яка потребує самовідданості, бажання служити лісу, людям та справжньої відданості своїй справі.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.