ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення другої лісовпорядної наради

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення другої лісовпорядної наради
14.12.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення другої лісовпорядної наради

Про проведення другої
лісовпорядної наради

На виконання Порядку ведення лісовпорядкування, затвердженого Наказом Міндовкілля України від 15. 11. 2021 № 749 зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 21 грудня 2021 за № 1644/37266) та з метою забезпечення права участі громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій (заінтересованих сторін) в громадському обговоренні
проведення лісовпорядкування, повідомляємо про те, що 27 січня 2023 року в 11-00 в приміщенні актового залу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою: 88000, м.Ужгород, вул.. Собранецька, 156 відбудеться друга лісовпорядна нарада з питання розгляду основних положень проекту організації та розвитку лісового господарства ДП «Берегівське ЛГ» Берегівського району Закарпатської області.
Нарада збирається для розгляду та уточнення проектних рішень та кількісних показників матеріалів лісовпорядкування ДП «Берегівське ЛГ», розроблених виробничим об’єднанням «Укрдержліспроект» Комплексною лісовпорядною експедицією за підсумками польових лісовпорядних робіт 2021 року.

Пропозиції щодо участі у нараді та зауваження до проекту протоколу другої лісовпорядної наради надсилати на електронну адресу Закарпатського: inbox@zakarpatlis.gov.ua
Контактна особа – заступник начальника відділу лісового та мисливського господарства Закарпатського ОУЛМГ Атаманюк Василь Юрійович, тел.. (097) 748-10-48.

Голова Комісії з ліквідації Віталій ПЕТРЕНКО

Залишити відповідь