У Верхньоводянському лісництві функціонує підсобне господарство, де вирощують фазанів

На Закарпатті вирощують одне з найдавніших видів дерев планети (ВІДЕО)
16.08.2019
Щирі вітання!
17.08.2019

У Верхньоводянському лісництві функціонує підсобне господарство, де вирощують фазанів

Останнім часом у світі та в Україні все більш широке поширення отримує розведення фазанів для декоративних цілей, поповнення мисливських угідь та одержання оригінального м’яса-дичини. ДП «Великобичківське ЛМГ» не паса задніх, відтак у Верхньоводянському лісництві вже у  2018 році побудований фазанарій для розведення фазанів, таких як: Фазан Алмазний; Фазан Королівський; Фазан Золотий; Фазан Ромунський та Фазан Звичайний.  У 2019 році побудований ще один фазанарій для молодняка.

Наразі у підсобному господарстві лісництва, нараховується біля 110 особин. На цьому робота державної лісової  охорона не закінчується, адже  планується збільшення масштабів підсобного господарства і відповідно поголів’я.

Відколи функціонує підсобне господарство, на лісництві збільшилась кількість відвідувачів із числа мешканців с. Верхнє Водяне, в  основному це батьки із дітьми, які радо фотографуються із пернатими друзями. Сподіваємось, що вже у недалекому майбутньому зможемо випускати у мисливські угіддя лісництва Фазана звичайного, а декоративні види реалізувати. А саме підсобне господарство стане візитною карточкою не тільки для ДП «Великобичківське ЛМГ», але і для села Верхнє Водяне.

Коментарі вимкнені.