Під керівництвом Валерія Мурги відбулася виробнича нарада з директорами лісгоспів

Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі, а за можливості взагалі відмовитися від відвідування лісів у пожежонебезпечний період
24.06.2016
ДП «Ужгородський лісгосп» БУВ ВИЗНАНИЙ ПЕРЕМОЖЦЕМ ЗАКАРПАТСЬКОГО РЕЙТИНГУ «СУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ-2015»
25.06.2016

Під керівництвом Валерія Мурги відбулася виробнича нарада з директорами лісгоспів

Під керівництвом керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургu у конференц-залі управління, сьогодні, 24 червня, відбулась виробнича нарада, у якій взяли участь директори державних лісових господарств краю.
 
Одним з основних стало питання ходу проходження індивідуального аудиту підприємств з сертифікації лісів. На сьогоднішній день чотири державні лісогосподарські підприємства, а саме: ДП «Довжанське ЛМГ», ДП «Мукачівське ЛГ», ДП «Ясінянське ЛМГ» та ДП «В.Бичківське ЛМГ» за підсумками індивідуального аудиту рекомендовані до видачі міжнародної сертифікації FSC. Найближчим часом індивідуальний аудит лісів проходитиме в інших підприємствах.
 
Під час наради також обговорено організаційні питання щодо забезпечення здійснення протипожежних заходів у лісах, їх охорони та захисту. Головний лісівник Закарпаття закликав директорів посилити забезпечення охорони лісів від пожеж. Значне підвищення пожежної небезпеки в лісах зумовлюється стрімким зростанням відвідуваності населенням лісових масивів. «Для підвищення рівня пожежної безпеки потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед населення по питаннях збереження лісів і дотримання встановлених норм і правил пожежної безпеки в лісах, правильно організовувати використання лісів для масового відпочинку населення в цілях зменшення неорганізованого припливу людей в ліс підвищуючи пожежну безпеку, а також проводити заходи по посиленню протипожежної охорони в місцях масового відпочинку. Всі служби, залучені в гасінні лісових може мають працювати в посиленому режимі. Варто бути напоготові 24 години на добу, здійснювати обстеження лісів і цілодобове відеоспостереження. Не можна розслаблятися ні на секунду.
 
Також Валерій Мурга зазначив, що на охорону лісів Закарпаття від лісопорушень, в тому числі від незаконних рубок, зосереджена особлива увага. Зазначений напрямок роботи знаходиться на постійному його контролі, лісогосподарських підприємств краю, правоохоронних органів, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Однак питання з порушеннями є і їх треба закрити в найближчий час. «За останній квартал уже притягнуто до відповідальності 77 осіб. Шістьох уже звільнено і матеріали передано у правоохоронні органи. Однак охочих «нагріти руки» на лісовому господарстві є. Боротьба з мого боку ними буде жорсткою», – наголосив начальник ЗОУЛМГ.
 
По підсумках виробничої наради прийняті відповідні рішення щодо підвищення ефективності роботи лісгоспів.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.