ПІД ЧАС АКЦІЇ “МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ” НА ПЕРЕЧИНЩИНІ ВИСАДЖЕНО МАЙЖЕ 15 ТИСЯЧ НОВИХ ДЕРЕВ

Ужгородський держлісгосп – акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”
22.03.2016
ДП «Виноградівський лісгосп» – акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”
22.03.2016

ПІД ЧАС АКЦІЇ “МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ” НА ПЕРЕЧИНЩИНІ ВИСАДЖЕНО МАЙЖЕ 15 ТИСЯЧ НОВИХ ДЕРЕВ

У рамках масштабного святкування Міжнародного дня лісів на території лісових господарств Закарпатської області відбулася щорічна акція "Майбутнє лісу в твоїх руках". Керівники районів, небайдужі громадяни, працівники лісгоспів, школярі та журналісти посадили молоді дерева. Головним результатом акції на Перечинщині є те, що в районі за період акції висадять майже 15 тисяч молодих дерев! І всі вони були вирощені в розплідниках Закарпатської області.

У рамках масштабного святкування Міжнародного дня лісів на території лісових господарств Закарпатської області відбулася щорічна акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”.

Керівники районів, небайдужі громадяни, працівники лісгоспів, школярі та журналісти посадили молоді дерева.

Головним результатом акції на Перечинщині є те, що в районі за період акції висадять майже 15 тисяч молодих дерев! І всі вони були вирощені в розплідниках Закарпатської області.

З кожним роком День посадки лісу в Закарпатської області стає дедалі масштабнішим, – зазначив голова Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга. – Всі учасники свята зарядилися позитивним настроєм, внесли свій внесок примноження лісових багатств Закарпаття та збереження нашої природи”.

“Так,15 травня 2014 року через вітровал 2,5 гектари лісів у Перечинському районі Закарпаття були зіпсовані та повалені. А це були дерева які мали 60-70 років. Тепер лісівники Закарпаття докладають максимум зусиль аби примножити зелені скарби краю”,– розповів в. о. директора ДП “Перечинське лісове господарство” Ярослав Кополовець.

“На цій території з’являться 14500 нових дерев, з них 9500 буків, 2500 ялин1250 ясенів та 1250 інших саджанців. Частина дерев вже висаджена, а робота триває постійно. До неї залучені не лише лісники, але й громадські активісти, екологи, місцеві жителі. Ліси забезпечують суспільство багатьма цінностями. Це не лише чиста прісна вода, а безпечна домівка для нашої флори та фауни. Ліс – це те заради чого ми живимо,- добавив під час спілкування з журналістами Ярослав Кополовець.

Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево, і нехай росте і квітне воно. І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

[FAG id=3609]

Коментарі вимкнені.