Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич розповіла про пріоритети розвитку лісової галузі у 2016 році

Христина Юшкевич :«Питання несанкціонованого видобування бурштину потребує перш за все законодавчого врегулювання»
26.02.2016
10 березня установчі збори формуватимуть Громадську раду Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства
04.03.2016

Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич розповіла про пріоритети розвитку лісової галузі у 2016 році

«Лісова галузь виконує надважливі функції. У першу чергу - природозахисну та екологічну. Для того, щоб розвиватися у правильному напрямі, потрібно мати чіткий та прозорий механізм використання лісових ресурсів, запровадження та реалізація якого для Держлісагентства як центрального органу виконавчої влади є основним завданням», - зазначила Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич під час засідання колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Лісова галузь виконує надважливі функції. У першу чергу – природозахисну та екологічну. Для того, щоб розвиватися у правильному напрямі, потрібно мати чіткий та прозорий механізм використання лісових ресурсів, запровадження та реалізація якого для Держлісагентства як центрального органу виконавчої влади є основним завданням», – зазначила Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич  під час засідання колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У своїй  доповіді  вона   акцентувала увагу  на пріоритетах розвитку лісової галузі у 2016 році.

Це стосується подальшого вдосконалення і розширення єдиної державної системи електронного обліку деревини для всіх постійних лісокористувачів, що забезпечить повний контроль лісового ресурсу держави, унеможливить тіньовий обіг деревини та незаконну вирубку лісу.

«Контроль над обігом деревини не може бути однією складовою прозорих правил на ринку, тому наступний етап – це подальше  вдосконалення цього напряму, нормативно-правове врегулювання механізму реалізації усіх лісоматеріалів необроблених, заготовлених постійними лісокористувачами»,- підкреслила Христина Юшкевич.

У своїй доповіді вона також не залишила поза увагою і мисливське господарство, а саме питання створення державної мисливської служби в структурі Держлісагентства.

Перший заступник Голови Держлісагентства наголосила на необхідності розробки спеціального порталу з інвестиційних проектів лісового господарства, але

для  залучення інвестицій в регіони або запровадження пілотних проектів потрібно розуміти стан лісу на сьогодні, а для цього необхідно провести державний облік усіх лісів (останній такий облік здійснювався в Україні у 1996 році).

Запровадження дієвих напрямів у 2016 році та  покроковий план до 2020 року забезпечать ефективний розвиток лісової галузі України.

Прес-служба Держлісагентства

Коментарі вимкнені.