На Свалявщині цьогоріч планують відтворити маже 40 гектарів лісу
04.02.2019
Вітаємо з Днем народження!
05.02.2019

Лісівники Берегівщини «пішли в школу» разом із військовими

У рамках реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підполковник військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Рисюк, разом із керівником Берегівського лісового господарства Богданом Шойного передали для загальноосвітніх закладів Берегівського району Закарпатської області інформаційні матеріали з історії України та історії українського війська.

Відтепер плакати, календарі та брошури будуть наочно знайомити учнів з важливими історичними подіями, героїчними постатями Української революції 1917-1921 рр.

Виклики сучасного суспільства ставлять перед системою освіти завдання виховати свідомого громадянина-патріота. Тож ці матеріали стануть у нагоді вчителям та учням», — зауважив заступник голови РДА Федір Бімба.

Керівництво Берегівської райдержадміністрації і відділу освіти молоді та спорту вдячні підполковнику Андрію Рисюку за допомогу та участь у військово-патріотичному вихованні молоді нашого краю.

Коментарі вимкнені.