За 10 днів на Закарпатті лісівники висадили 20% від запланованої кількості дерев

Сніги і квіти: на горі Апецька розцвіли крокуси і первоцвіти (ВІДЕО)
31.03.2017
Понад 2 гектари дерев посадили лісівники Хустщини
01.04.2017

За 10 днів на Закарпатті лісівники висадили 20% від запланованої кількості дерев

З 21 березня по 15 квітня на ділянках державного лісового фонду Закарпатської області проходить масштабна акція #МайбутнєлісуУтвоїхРуках2017 , спрямована на озеленення Карпат. З приходом весни в лісових господарствах починаються роботи з відновлення лісів та догляду за лісом. У більшості низинних районів ці роботи набирають обертів все більше і більше, адже працівники хочуть завершити благородну справу до Великодня. Натомість у гірських районах акцію тільки розпочинається і триватиме навіть до травня.
Лісівники вірні своєму принципу завжди повертати природі все те, що вона так щедро дарує нам. У рамках цієї чудової акції за 10 днів згідно плану лісовідновлення виконали 20%.
Уже активними темпами тривають посадки у Берегівському (27%), Великоберезнянському (20%), Великобичківському (23%), Виноградівському (30%), Довжанькому (42%), Мукачівському (47%), Перечинському (40%), Свалявському (15%), Ужгородському (27%), Хустському (32%) лісових господарствах.
Перший заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур розповідає: На сьогоднішній день загалом лісівники посадили дерев на площі 806 гектарів. Окрім того, працівниками проведено природнє поновлення на площі 400 гектарів. Лісівники також закликають підтримати акцію по посадці дерев і озеленювати Закарпаття з лісівниками. Ми даруємо всім своїм друзям унікальну можливість своїми руками висадити дерево і запрошуємо на посадку. Беріть участь самі, приводите сім’ю, запрошуйте друзів!
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.