Аукціонні торги відбулися, але не обійшлося без «ложки дьогтю»
15.12.2015
Голова Держлісагентства України Олександр Ковальчук відвідав з робочим візитом Закарпаття
16.12.2015

Основну ялинку області доставили з Ясіня Рахівського району

Сьогодні на площі Народній в Ужгороді біля будинку облради і обладміністрації встановлюють головну ялинку краю. Доставили її із Станіславського лісництва, що на території ДП «Ясінянське ЛМГ». Новорічна красуня, як повідомив директор цього підприємства Василь Теличук, заввишки понад 20 метрів, віком близько 40 років.

Сьогодні на площі Народній в Ужгороді біля будинку облради і обладміністрації встановлюють головну ялинку краю. Доставили її із  Станіславського лісництва, що на території ДП «Ясінянське ЛМГ». Новорічна красуня, як повідомив директор цього підприємства Василь Теличук, заввишки понад 20 метрів, віком близько 40 років. Заготовити її виявилося справою не з легких. Щоб новорічне дерево не зламалося від власної ваги, досвідчені лісівники підважували його екскаватором і притримували спеціальними тросами. Тривалий час зайняло і завантаження ялинки на платформу каміона. Головна новорічна ялинка пройшла шлях відстанню понад 250 кілометрів. Супроводжували її працівники обласного управління лісового і мисливського господарства,  співробітники поліції.

До речі, кілька років тому  працівники ЗОУМЛГ висунули пропозицію посадити на площі Народній десятирічну ялинку і забезпечити її догляд, аби кожного року не заготовляти іншу. На сьогодні вона вже була б не нижчою за цьогорічну. Адже тільки у 2015 році, як стверджує Василь Теличук, приріст ялинок становив майже метр.

Прес-служба ЗОУЛМГ

Коментарі вимкнені.