Олександр Дуфінець: «Вважаю, що нам і надалі потрібно розвивати деревообробну галузь на Свалявщині»

Закарпатський ультрафіолет. Шафрановий сезон розпочався в «Березинці» (ФОТО)
24.03.2018
Пріоритетом у діяльності Берегівського лісгоспу є розвиток рекреації та лісового туризму
25.03.2018

Олександр Дуфінець: «Вважаю, що нам і надалі потрібно розвивати деревообробну галузь на Свалявщині»

Деревообробна промисловість є важливою галуззю лісового комплексу. Її підприємства виготовляють головним чином товари народного споживання. Однак значна частина продукції деревообробної промисловості споживається в народному господарстві як предмети та знаряддя праці. Продукцію деревообробної промисловості використовують будівельна індустрія, транспорт, сільське господарство, майже всі галузі промисловості.
 
І вже 3-рік в Україні діє мораторій на експорт лісу-кругляку. А це означає, що у необробленому вигляді деревину за межі України вивозити заборонено. І допоки в стінах парламенту обговорюють, продовжити чи скасувати мораторій, його дія дає перші позитивні результати. Так, з кожним роком деревообробна та меблева галузі демонструють приріст. Хоча, до прикладу, в у ДП «Свалявське ЛГ» у складі деревообробної промисловості виділяють першу групу виробництва, яка здійснює первинну обробку деревини (лісопильне виробництво). Промислово – виробнича дільниця працює вже цілих 15 років. А мораторій послугував зеленим світлом для розвитку деревообробної галузі – в Закарпатті можна і потрібно працювати. І лісгосп є цьому яскравим прикладом.
 
«Вважаю, що нам і надалі потрібно розвивати деревообробну галузь на Свалявщині, адже це нові робочі місця, розвиток інфраструктури, податки до обласного та місцевих бюджетів. А оскільки ліс – це невичерпне джерело доходів за умілого його використання. Він спроможний прогодувати і нас, і наступні покоління, то нам є куди рухатися», – каже директор Свалявського лісгоспу Олександр Дуфінець.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 

Коментарі вимкнені.