Ольга Олень: «Кожному працівнику Березнянського лісгоспу – належну охорону праці та надійну профілактику захворювань і травматизму»

На колегії Держлісагентства обговорили результати та плани лісокультурної кампанії
21.02.2019
Володимир Бондар представив публічний звіт Держлісагентства за 2018 рік
22.02.2019

Ольга Олень: «Кожному працівнику Березнянського лісгоспу – належну охорону праці та надійну профілактику захворювань і травматизму»

Охорона праці – важлива складова в такій галузі, як лісове господарство. І лише повноцінне і вичерпне виконання чинного законодавства з охорони праці, постійний контроль за цим відповідальних посадовців, а також особиста обережність кожного працівника лісового господарства збережуть його від захворювань і травмувань, а, отже, забезпечать працівникам тривалість трудового стажу і високу продуктивність праці.
Доповідаючи про стан і роботу з охорони праці за 2018 рік, директор ДП «В.Березнянське ЛГ» Ольга Олень наголосила на необхідності належного контролю за постійним застосуванням вимог «Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості», НПАОП 02.0-1.04-05 під час організації всіх технологічних процесів.
Керівник лісгоспу також відзначила, що підприємство працювало без випадків виробничого травматизму, загорань і пожеж, шляхово-транспортних пригод. Для забезпечення здорових та безпечних умов праці було затрачено 300,5 тис.грн. при плані – 70тис.грн.
Основна увага була зосереджена на проведенні ряду правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, лікувально-профілактичних, соціально-економічних заходах, спрямованих на збереження життя і здоров′я і працездатності працівників у процесі їх трудової діяльності таких, як навчання та перевірка знань 75 працівників з питань охорони праці відповідальних осіб керівної та середньої ланки в галузевому центрі «Укркадриліс» та безпосередньо на підприємстві, приведення до вимог законодавства з охорони праці виробничих будівль та споруд, приміщень з метою покращення умов охорони праці на робочих місцях, для забезпечення протипожежного режиму встановлено автоматичну пожежну сигналізацію в приміщеннях Чорноголівського та Бистрицького лісництв, встановлено грозозахист адмібудівлі Костринського лісництва, проведено виміри опору електромережі в приміщеннях контор всіх лісництв.
Працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою та роботах, що потребують професійного добору забезпечені засобами індивідуального та колективного захисту. Лікувально-профілактичні оглядами було охоплено 59 працівників з них 6 чоловік пройшли амбулаторне лікування. На випадок травмування працівників було застраховано 42 особи. З метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги до проблем у сфері охорони праці та виховання культури безпеки праці серед молоді на підприємстві та з нагоди Дня охорони праці було проведено акцію щодо участі молодого покоління на тему : « Охорона праці очима дітей». Протягом 2018 року було реалізовано дві галузеві програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, а також забезпечення пожежної безпеки та виконано ряд інших заходів.

Коментарі вимкнені.