Офіційна відповідь ЗОУЛМГ фейкове звинувачення у лісах Березнянщини

Ужгородщина: що насправді рубають лісівники в Дубках?! (ВІДЕО)
12.02.2019
Лісівники дають поради як допомогти з домівкою пернатим «лікарям» лісу
15.02.2019

Офіційна відповідь ЗОУЛМГ фейкове звинувачення у лісах Березнянщини

Офіційна відповідь ЗОУЛМГ фейкове звинувачення у лісах Березнянщини. Шановна Марія Ковальчук, офіційно Закарпатське ОУЛМГ cпільно з Великоберезнянським держлісгоспом повідомляє, що на підставі офіційного листа Служби Безпеки України в Закарпатській області від 17.07.2018 та наказу ЗОУЛМГ.

В ході перевірки встановлено згідно з актом технічного приймання ділянок природного поновлення і зарахованих до загальної площі відновлення лісів в 2018 році по Чорноголівському лісництві в урочищі “Папинській” проводилися роботи по лісовідтворенню лісів: сприянням природному поновленню з введенням недостаючих порід: – в кварталі 20 виділ 13 площа 1,7 тисяч штук гектара на зрубі 2017 року в кількості 2 тисячі штук на 1 гектар складом 7 бука, 2 явори, 1 ялиця біла та дуб звичайний. – в кварталі 20 виділ 26 на площі 2,8 га на зрубі 2017 року в кількості 2 тисячі штук на 1 гектар складом 8 бука, 2 явори та ялиці білої. – в кварталі 20 виділ 27 на площі 2,7 гектара на зрубі 2016 року було проведено лісовідтворення у кількості 2 тисячі штук на 1 гектар складом 8 бука, 2 явори та ялиці білої.

На вищезазначених ділянках стан якості лісокультурних робіт задовільний. Усі роботи були проведені за рахунок власних коштів державного лісогосподарського підприємства. Окрім того, доводимо до Вашого відома що було проведено також перевірку об’ємів та якості по лісовідновленню в натурі закладкою пробних площ та огляду лісокультурних ділянок (квартал 20 виділ 13 та квартал 20 виділ 26). Так згідно з відомостями закладки пробної площі в кварталі 20 виділу 14 та обробки матеріалів кількість посадкових місць складає 1,8 тисячі штук зі складом 7 бука, 1 явір – природного поновлення 1 явір, 1 ялиця біла – сприяння природного поновлення і зарахованих до загальної відновлення лісів у 2018 році, наряду-акту на виконання робіт №12 та зведеної відомості проектів лісових культур, промислових плантацій і природного поновлення на 2018 рік по ДП “Великоберезнянське ЛГ“. Згідно з відомостями закладки пробної площі в кварталі 20 виділу 26 та обробки матеріалів кількість посадкових місць складає 1,7 штуки зі складом 8 бука природного поновлення, 1 явір, 1 ялиця біла – сприяння природного поновлення, якість – задовільна, що відповідає даним, наведеним в акті технічного приймання ділянок природного поновлення і зарахованих до загальної площі відновлення лісів у 2018 році, наряду-акту на виконання робіт №12 та зведеної відомості проектів лісових культур, промислових плантацій і природного поновлення на 2018 рік по Великоберезнянського держлісгоспу. Що важливо, в лісовому фонді Чорноголівського лісництва урочище “Черешня” не рахується. А фото, закріплені до Вашого допишу не відповідають дійсності і є фейковими.

До того ж, Ляховець Олег Іванович підпорядкований керівництву Великоберезнянського держлісгоспу, адже працює не в Чорноголівському лісництві, а у Великоберезнянському держлісгоспі, відділі контролю за відпуском лісопродукції. За відпуск лісопродукції її якісь та кількість несе персональну відповідальність. Контролери щоденно скеровуються на робочі місця у залежності від потреб та місць відвантаження лісопродукції. Слід зазначити, що стосунку до жодного лісництва контролер не має.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.