Офіційно: Закарпатське ОУЛМГ спростовує інформацію щодо рубки на Міжгірщині

Лісівники Тячівщини цьогоріч приготували понад 2,5 тисячі новорічних ялинок
22.11.2017
Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об’єктів заповідного фонду України
22.11.2017

Офіційно: Закарпатське ОУЛМГ спростовує інформацію щодо рубки на Міжгірщині

Офіційне пояснення ЗОУЛМГ щодо інформації користувача соціальної мережі Facebook Івана Сергієнко. Днями була оприлюднена недостовірна інформація щодо рубки у селі Верхній Бистрий. Закарпатське обласне управління лісового господарства дає офіційну відповідь:

«Відносно лісозаготівель, які проводяться на території Міжгірського держлісгоспу, хочемо зазначити, що інформація, яка оприлюднена на сторінці користувача Івана Сергієнко, є недостовірною. Зокрема, у селі Верхній Бистрий в урочищах Повчора, Зворець, Кобильний, Ясінники, Стригальні рубки заплановані на 2018-й рік на підставі матеріалів лісовпорядкування, виробничо-фінансового плану підприємства на поточні роки та планів санітарно-оздоровчих заходів. І цифра запланованих рубок головного користування становить 0,7 га, а не 7 гектарів, як це зазначив громадянин.

Також повідомляємо, що після заготівлі на всіх суцільних зрубах буде проведено якісне лісовідновлення згідно з проектами лісових культур та карт технологічного процесу посадки і природнього поновлення. Для забезпечення лісовідновлення на підприємстві наявна хороша лісонасіннева база – постійні лісонасінневі ділянки, плюсові дерева та лісові розсадники. Всі кошти отримані від реалізації лісопродукції направлені на ведення лісового господарства, а саме проведення лісогосподарських заходів виплати заробітних плат та сплати податків».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.