Лісові господарства Закарпаття працюють над посиленням охорони безпеки праці
29.08.2016
Христина Юшкевич: “Забирати у держави ліси і віддавати у приватні руки – це нонсенс”
02.09.2016

Валерій Мурга: “Лісгоспи краю допоможуть школам дровами”

Сьогодні, 30 серпня, під головуванням начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги проведено колегію щодо запобігання незаконної діяльності в лісовій галузі. Участь у нараді прийняли директори лісгоспів краю.

Окрім вже згаданої тематики, йшлось й про вирішення проблемних питань у галузі лісового господарства, підвищення інформування громадськості щодо роботи господарств, проходження міжнародного аудиту з лісової сертифікації та підвищення стану охорони праці на виробництвах й забезпечення пожежної безпеки. Також під час засідання начальник Закарпатського ОУЛМГ Валері Мурга підняв питання допомоги соціальним закладам дровами:

“Актуальність питання опалення сьогодні важко переоцінити. Пошук більш ефективних та менш затратних способів обігріву стосується не тільки побутового рівня, досить проблемним є опалення великих приміщень, таких як школи, дитячі садки, соціальні заклади та підприємства. Оптимальним варіантом вирішення є твердопаливні котли. Особливо вони є доречними в селах, де повністю відсутня газифікація. Відтак, встановлення твердопаливних котлів і, відповідно, потреба в дровах з кожним роком набуває все більшої популярності. Тому лісівники надають дрова школам і дитячим садочкам, а також соціальним закладам. Завдяки цьому школярі будуть здобувати знання в теплі та комфорті. За результатами оперативної наради були надані відповідні доручення щодо стану вирішення вищезазначених”, – резюмував головний лісівник Закарпаття.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.