НПП «Зачарований край» у гостях у дітей літнього оздоровчого табору «Водограй»

Кадровики зі всієї України побачили дива Ужгородського лісгоспу
05.06.2017
Лісівники Хустщини посадили 1000 дерев біля закладів освіти
06.06.2017

НПП «Зачарований край» у гостях у дітей літнього оздоровчого табору «Водограй»

Днями директор Іван Піняшко та працівники НПП “Зачарований край” побували у гостях у літньому оздоровчому таборі “Водограй” на базі Ільницької ЗОШ – інтернат на запрошення керівника табору Т.В. Олексій. 
Директор парку Іван Михайлович привітав дітей із закінченням навчального року і початком літніх канікул та поздоровив усіх із світлим релігійним святом – Трійцею, побажав усім миру і добра. 
Іван Піняшко розповів про історію створення національного парку, про Червонокнижні види рослин і тварин, відзначив, що приємно було працювати із вихованцями школи-інтернату під час навчального року і висловив сподівання на продовження добрих відносин з маленькими вихованцями школи-інтернат у під час літніх канікул. Директор парку І.Піняшко розповів про унікальні об’єкти «Зачарованого краю», про облаштовані туристичні маршрути та встановлені освітні стенди і запросив дітей у гості – пройтися одним з туристичних маршрутів “Зачарованого краю”. 
Доповнила розповідь директора парку фахівець з еколого-освітньої роботи Ірина Попович, яка у презентаційній формі розповіла про національний парк та еколого-освітню діяльність НПП “Зачарований край”. І.Попович обговорила з дітьми чому не можна втручатися у природні процеси  і як зробити довкілля чистішим, у показі слайдів з презентації відмітила успішну діяльність гуртківців екологічної бригади «Вартові довкілля» та їх керівника М.В. Земянської, які є справжніми любителями природи. Разом з дітьми обговорили казочку «Про Червону Шапочку і Вовка», у якій вовк зовсім не злий, а навпаки, добрий, і пояснила, чому Вовка  (та й усіх тварин) не можна вбивати, адже у природі все збалансоване, людина не повинна вмішуватися у природні процеси. Щоб діти могли показати своє бачення захисту навколишнього середовища і тварин, домовилися намалювати малюнки або скласти казочки про доброго Вовка і принести їх до національного парку, а авторів  найкращих творів директор парку пообіцяв відзначити цінними призами!
Спеціаліст відділу рекреації Мар’яна Цільо розповіла, як потрібно поводитися у лісі, що можна робити, а чого не можна, у ігровій формі задавала питання і загадки про природу, про ліс і про диких тварин.  На подвір’ї разом з дітьми провели рухливі пізнавальні ігри «Нагодуй пташенят», «Правильна відповідь». На згадку про зустріч працівники парку подарували дітям пам’ятні буклети про птахів та іменний журнал про хижих тварин «Дика п’ятірка» для шкільної бібліотеки. Наостанок домовилися незабаром знову зустрітися, щоб весело і з користю провести дозвілля, але на території НПП “Зачарований край”.

Коментарі вимкнені.