Учні Підгірнянського лісництва завітали у НПП «Зачарований край»

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! (АНОНС)
25.10.2016
Замість пустирів – посадки. Восени лісівники Закарпаття планують лісовідновити понад 400 га лісфонду
26.10.2016

Учні Підгірнянського лісництва завітали у НПП «Зачарований край»

Осінь – пора піших прогулянок під шарудіння опалого жовтого листя та подорожей до лісу для збору грибів, ожини, а ще – це період масового дозрівання насіння основних лісоутворюючих порід, тому саме час для заготівлі  насіння жолудів, каштанів, горіхів.

5Тому учні шкільного лісництва НПП «Зачарований край» Підгірнянської ЗОШ у рамках акції «Посади дерево» вирішили провести практичне заняття уроку у Підгірнянському лісництві – діти разом з керівником шкільного лісництва Людмилою Щока та працівником НПП «Зачарований край» Мар`яною Цільо провели навчально-пізнавальну екскурсію в парк, яка поєднала у собі ігри в лісі та збір насіння бука. Адже дуже важливою для формування екологічної свідомості юних лісівників є практична діяльність у лісництві. Також досвідчені дорослі провели навчально-ознайомчу бесіду з дітьми по правилах перебування у лісі.

Учні Підгірнянського лісництва беруть участь у екологічних акціях та допомагають лісничим у садінні лісу та подальшому догляді за ним. Зібрати насіння, висіяти його, виростити садівний матеріал та посадити ліс, а потім турбуватися про те, щоб він виріс, дає можливість усвідомити не тільки свою відповідальність за природу, але й викликає повагу до тих людей, які турбуються про праліси.  Така робота у національному парку дозволяє дітям зрозуміти проблеми лісу, вчить сприймати ліс як живий цілісний організм. Попереду зимові уроки з лісової педагогіки, тому потрібно заготувати посадковий матеріал для оформлення творчих робіт, наочного матеріалу, виготовлення гербаріїв та екібан, для випуску і розповсюдження природоохоронних листівок.

Учні Підгірнянського лісництва НПП «Зачарований край» зазвичай виступають пропагандистами природоохоронних знань серед своїх товаришів та місцевого населення, беруть участь в озелененні прилеглиг територій села, допомагають доглядати та підгодовувати тварин у парку, беруть участь у охороні рідкісних рослин і тварин НПП «Зачарований край», так вони вчаться правилам збирання ягід, грибів, плодів, лікарських рослин.2-1

Діти із задоволенням та користю провели свій день у «Зачарованому краї», гралися в екологічні ігри «Кажан та метелик», «Природний талісман». А з природних лісових матеріалів вихованці шкільного лісництва створили талісмани, кожен з яких мав свою назву та пояснили, чому саме так називається власний виріб. Назви цих талісманів не лише відобразили любов до природи, а й враження від попередніх екскурсій, наприклад, до Смерекового каменю, болота «Чорне Багно», закинутої штольні. Час, проведений у осінньому лісі, проминув швидко і непомітно. Діти не лише добре відпочили, а й корисно провели дозвілля у Підгірнянському лісництві НПП «Зачарований край».

Коментарі вимкнені.