Наталія Катреняк: «Навесні Тячівські лісгоспівці заліснять понад 20 гектарів нових лісів»

Головну новорічну ялинку області розпиляють на іграшки або меблі (ВІДЕО)
22.01.2017
Перший закарпатський. Яким буде новий бойовий костюм закарпатських лісівників
24.01.2017

Наталія Катреняк: «Навесні Тячівські лісгоспівці заліснять понад 20 гектарів нових лісів»

Нинішнього року на території новоствореного Тячівського лісгоспу планують відтворити лісомасив на площі 20,4 гектара. У лісовому фонді в основному будуть висаджені лісоутворюючі породи, такі як ялина, дуб, бук, явір, тощо. Усе з заготовленого насіння, яке зібрали цієї осені працівники лісової охорони, а це ні багато ні мало, а 114 кілограмів. 100 кілограмів дуба, 4 кілограми хвойних порід і 5 інших листяних порід. Окрім того, на площі 1,5 гектари лісівники планують створити горіхову плантацію на місці пустиря.

«Вона розташується на території Тернівського лісництва. Лісівники планують вирощувати грецьки горіх. Ця плантація саджанців стане інновацією в нашому лісгоспі. Її місце розташування дозволить в майбутньому збільшити площу і промислове виробництво горіха. Таким чином, надіюся, вдасться задовольнити потреби населення, реалізовувавши горіх на внутрішньому ринку. Нові плантації також – це збільшення кількості працівників і надходження коштів до бюджету», – поінформувала директор Тячівського лісгоспу Наталія Катреняк.

За її словами, весняні роботи розпочнуться на лісових масивах уже в кінці березня поточного року. Окрім лісівників в озелененні Тячівщини візьмуть участь учні шкільних лісництв і вихованці спортивних секцій.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Коментарі вимкнені.