Народний умілець з М.Березного на ФЕСТІ мисливців презентував виставку картин

Брустурянські лісівники запрошують на шашлик!
02.08.2017
На Закарпатті понад 14 тисяч офіційних мисливців (ВІДЕО)
02.08.2017

Народний умілець з М.Березного на ФЕСТІ мисливців презентував виставку картин

Минулої неділі у селі Шаланки Виноградівського району в урочищі Великий ліс уперше на Закарпатті пройшло свято мисливця. Перший захід отримав статус міжнародного, адже об′єднав не лише українських мисливців, але й гостей з Німеччини, Чехії, Угорщини, Словаччини та Румунії.

Гостями свята стали керівники Закарпатської області та районів, дипломати та представники місцевої влади з сусідніх країн і безпосередньо винуватці урочистостей – мисливці. Були присутні і голова РДА Василь Симочко, керівники та фахівці ДП «Великоберезнянське лісове господарство». А народний умілець з Малого Березного Євген Рубець   представляв свої роботи на мисливську тематику. 

На спеціально обладнаній локації було представлено експозиції мисливських трофеїв та атрибутики. Значну територію зайняла мисливська кухня, де можна було не лише побачити процес приготування дичини, але й спробувати готові страви. Усі охочі могли випробувати себе у вправності стрільби по мішеням з небойової зброї. Родзинкою свята стали виступи призерів світових та європейських чемпіонатів з імітації реву диких тварин. Відбувалися покази робіт фотохудожників, анімалістів, пейзажистів, різьбярів по дереву на мисливську тематику. Майстри виготовляли мисливські сувеніри, демонстрували манки (інструмент для імітації голосу тварин – ред.) на козулю і дику качку. Лісівники представили на огляд різноманітні годівнички для багатоманітної фауни Карпатських лісів. 

Багато мисливців приїхали на свято зі своїми чотириногими помічниками. Демонстрували свої вміння, швидкість і спритність мисливські собаки хорти, лайки, фокстер’єри, курцхаари, дратхаари. 

Захід дуже сподобався його учасникам та гостям.   За словами начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги, свято мисливця в області стане щорічним заходом. Його мета – розвиток мисливства та підтримка працівників мисливського господарства, а також національних звичаїв багатонаціонального населення Закарпаття.

 

Коментарі вимкнені.