Найкращі працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» отримали нагороди

Лісівники Закарпаття попереджають: злочинцям доведеться платити гігантські штрафи
26.09.2016
Хмельницький суд визнав незаконними дії Закарпатської митниці щодо затримки вагонів з деревиною
27.09.2016

Найкращі працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» отримали нагороди

П’ять кращих працівників «Великобичківське ЛМГ» отримали грамоти від Державного агентства лісових ресурсів України, 9 – грамот від Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства, 2 – спільні грамоти від Рахівської РДА та Рахівської районної ради, 7 – грамот та подяки від місцевих рад, а також відзначено за сумлінну працю в системі лісової галузі грамотами адміністрації та профспілкового комітету 8 передовиків виробництва з врученням грошової допомоги у сумі 500 грн. Відзначено 12 кращих працівників із занесенням на «Дошку пошани».

Заслужені нагороди на урочистих зборах, приурочених до Дня працівників лісу, представникам лісової галузі вручив Перший заступник Начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур та директор Великобичківського лісгоспу Юрій Сойма. Приєднались до вручення нагород і привітань також депутат обласної ради, директор ТзОВ «ВГСМ», керівник кращої підрядної організації – Ірина Мацепура, представники органів місцевої влади, керівники та фахівці відділів лісового господарства по лісництвах, ветерани лісового господарства.

Окрім того, за підсумками трудового суперництва визначено три кращих лісництва, присвоєно звання «Краще лісництво» і 1 місце – колективу Щербіловського лісництва із врученням премії в сумі 5 тис. грн. та 100% доплати до посадового окладу кожному працівнику, друге місце отримали колективи Коб.Полянського та Костилівського лісництв з 75% доплати до посадового окладу кожному працівнику і третє – колектив Лужанського лісництва з 50% доплати до посадового окладу кожному працівнику. За підсумками лісогосподарської діяльності визначено три кращих майстерських лісових обходів, І місце отримав майстерський лісовий обхід №1,2 Діловецького лісництва; ІІ місце – майстерський лісовий обхід №2 Лужанського лісництва і ІІІ місце – майстерський лісовий обхід №3 В.Водянського лісництва.

За результатами обстеження рекреаційних пунктів визначено три найкращих: І місце – рекреаційні пункти Лужанського лісництва, ІІ – рекреаційні пункти В.Водянського лісництва та ІІІ – рекреаційні пункти Коб.Полянського лісництва. Працівникам лісгоспу та ветеранам галузі було виплачено премії до Дня працівника лісу.

 Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Коментарі вимкнені.