Нагодуй братів хащі! Лісівники Закарпаття закликають годувати птахів та білок узимку

В ДП «Великобичківське ЛМГ» відбувся конкурс, пов’язаний з лісівництвом
28.02.2018
В ДП «Міжгірське ЛГ» відбулося проведено засідання конкурсної комісії по відбору підрядних організацій з надання послуг пов’язаних з лісівництвом»
01.03.2018

Нагодуй братів хащі! Лісівники Закарпаття закликають годувати птахів та білок узимку

У зв’язку з посиленням морозів Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує флешмоб під назвою «Нагодуй птахів взимку».

Співробітники лісгоспів закликають містян та краян підгодовувати птахів і білок. Для цього на території шкіл розташовані годівниці, зроблені й подаровані місту лісівниками та розписані ніжними дитячими руками й майстринями пензлю. Головна мета – підтримка зимуючих птахів на Закарпатті, створення «пташиних столових», пропагування еколого-натуралістичного виховання, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування у людей поваги до птахів і навколишнього середовища.
 
Лісівники Міжгірського та Верхньогірського лісгоспів зазначають, що потребують допомоги такі птахи: синиці, дятли, снігурі, дрозди, горобці, ластівки, чижі, снігурі, сойки, сороки, земляки, щиглики, граки, ворони, галки й лебеді. Їх можна погодувати не тільки в лісах, а й у своєму дворі або прилеглому сквері. Для цього можна покласти, наприклад, насіння, крупу, горіхи або ягоди в уже наявну годівницю або повісити нову. Не варто прибивати годівницю до дерева – це спричинить до загибелі дерева. Білочок можна годувати горіхами: кедровими, волоськими, фундуком. Також можна пригостити їх сушеними яблуками і ягодами. Важливо пам’ятати, що білкам категорично не можна давати обсмажені і екзотичні горіхи – бразильський, кеш’ю, кокос, мигдаль.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.