Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Вікторія Білоусова продовжує ознайомчі візити у лісові господарства краю

«В новий рік- з новою технікою»: В Рахівському лісодослідному господарстві технічні оновлення
18.01.2022
Ужгородські лісівники про зимову підгодівлю тварин (КОМЕНТАР)
19.01.2022

Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Вікторія Білоусова продовжує ознайомчі візити у лісові господарства краю

Цього разу проінспектувала роботу лісництв ДП «Міжгірське ЛГ».

Мета поїздки – знайомство із колективами підприємств, вивчення умов праці, матеріально-технічного забезпечення тощо.

Приємно здивувало керівника обласного управління Вучківське лісництво, на території якого розташований старовинний музей лісогосподарської пропаганди.

Запереділянське лісництво має всі передумови для туристичного розвитку: лісівники облаштували нові та сучасні кімнати для відпочинку. Ну і, звісно ж, Міжгірське лісництво – тут все збереглось в первинному стані: покрівля, меблі, підлога, елементи дерев‘яного декору тих часів:

«Є багато моментів, які необхідно вдосконалювати, – каже Вікторія Білоусова. – Не можу не звернути увагу на спецтехніку держпідприємства, більшість якої необхідно замінювати. Не перестаю наголошувати, що одними з пріоритетних завдань, які ставлю перед всіма директорами лісових господарств – забезпечення належними умовами праці та достойною зарплатнею своїх підлеглих”

Також керівниця Закарпатського лісового господарства відзначила, що особисто проінспектує кожне лісництво лісових господарств області.

Коментарі вимкнені.