На заслужений відпочинок з почестями. Закарпатські лісівники проводили колег на пенсію

Суцільні санітарні рубки будуть жорстко обмежені, а в певних зонах – заборонені, – Христина Юшкевич
07.06.2016
В угіддях Мокрянського лісгоспу триває місячник тиші
08.06.2016

На заслужений відпочинок з почестями. Закарпатські лісівники проводили колег на пенсію

Цінувати й не забувати своїх працівників після відходу їх на заслужений відпочинок вміє не кожне підприємство. Це можливо тільки в разі, якщо трудовий колектив – як одна сім’я. Таке визначення точно підходить для ДП«Ужгородське ЛГ» і для Закарпатського ОУЛМГ. Це видно навіть по тому, як душевно проводжає керівництво підприємства своїх людей на пенсію.

Для співробітників Ужгородського лісового господарства, що вийшли на пенсію, влаштували справжнє свято. Лісівники почули на свою адресу численні слова подяки від керівництва лісгоспу, колег та учнів шкільного лісництва, які вже через пару десятків років продовжуватимуть благу справу – озеленення карпатських лісів. Але вони вже зараз готуються приступити до своїх зобов’язань.

Так у понеділок 7 червня, в Ужгородському лісгоспі відбулися проводи на заслужений відпочинок лісничого Кам’яницького лісництва Георгія Вербовського та лісничого Велико-Добронього лісництва Володимира Войтовича.

Свій шлях у професію лісничого Георгій Вербовський розпочав у 1972 році лісником Кам’яницького лісництва Ужгородського лісокомбінату. З 1975 по 1987 роки працював лісником, техніком-лісівником, в.о.помічника лісничого Кам’яницького лісництва, лісничим Ужгородського лісництва, в.о. лісничого Кам’яницького лісництва. З 1989 по 1991 року заступником директора-начальника відділу лісового господарства. Опісля з 1995 по 2006 роки працював на благо Закарпаття начальником нижнього складу Ужгородського лісокомбінату та з 2006 до цього часу працював лісничим Кам’яницького лісництва.

Як відмічають його колеги, то Георгій Деонізієвич завжди вчасно і якісно забезпечував виконання всіх доведених завдань. В лісництві на належному рівні ведеться охорона лісу від пожеж та самовільних вирубок. Під його керівництвом створені лісові культури бука з участю технічно-цінних швидкоростучих листяних та хвойних дерев дугласії, модрини, сосни чорної, ясена звичайного, карії, каштана їстивного та інших.

У 2015 році розроблено 42 га вітровалів, заготовлено 16,0 тис.м3, проведено лісовідновлення на площі 42 га, догляд за природним поновленням – 124,4 га, освітлення – 19,5 га, прочищення – 2,1 га, прорідження – 5 га, висіяно у лісові розсадники 25 видів насіння на площі 0,05 га.

Інший лісничий – Володимир Войтович розпочав свою трудову діяльність в лісовому господарстві з 1979 року техніком-лісівником Велико-Доброньського лісництва Ужгородського лісокомбінату. Працював в.о.пом.лісничого, в.о. лісничого, а з 1988 року лісничим цього ж лісництва. Після реорганізації лісової галузі в 1995 році був переведений на роботу в Ужгородський держлісгосп лісничим Велико-Доброньського лісництва. Стаж роботи на посаді лісничого Велико-Доброньського лісництва сягає 28 років.

Володимир Войтович веде та планує вести активну роз’яснювальну роботу серед населення по недопущенню лісопорушень, під його керівництвом оформлено музей лісу, проведено ремонт контори лісництва та благоустрій прилеглої території, закладено парник з крапельним зрошуванням для вирощування хвойних екзотів.

У 2015 році посаджено 0,9 га лісових культур з головною породою ясен вузьколистий екотип болотний, доповнення лісових культур проведено на площі 10,3 га, догляд за лісовими культурами – 64 га, освітлення—4 га, прочищення – 2,2 га, прорідження – 1,3 га, у лісових розсадниках посіяно 25 видів насіння деревних та чагарникових порід на площі 0,05 га.

Всі, хто хоча б раз спілкувався з цими досвідченими лісівниками, могли оцінити їх особистісні та людські якості: самовіддане ставлення до обраної професії, організаторські здібності, тонке почуття гумору, делікатність і стриманість.

Батьківщина гідно оцінила заслуги лісівників, свідчення тому – безліч нагород, подяки держлісгоспу, грамоти ЗОУЛМГ, нагородження нагрудними знаками «За бездоганну службу в державній лісовій охороні за 10, 20, 30 років», а у 2005 році Володимиру Войтовичу оголошено подяку та нагороджено нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України».

Колектив Ужгородського лісгоспу привітали лісничих із виходом на заслужений відпочинок, побажавши їм міцного здоров’я і подальших успіхів у житті.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.