На засіданні колегії Закарпатського ОУЛМГ вирішували важливі питання

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Закарпатському ОУЛМГ
06.10.2015
Колоті дрова – велика допомога населенню в опалювальний сезон
13.10.2015

На засіданні колегії Закарпатського ОУЛМГ вирішували важливі питання

Відбулося чергове засідання колегії Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства. У ньому взяли участь керівники  усіх лісогосподарських підприємств краю.

Одним з головних питань, що стояло на порядку денному, було  продовження строку дії лісових сертифікатів за схемою FSC. Оскільки навесні наступного року закінчується термін чинності теперішніх сертифікатів ведення лісового господарства за міжнародними стандартами, то державні підприємства зіштовхнулися з проблемою, в якому форматі відбуватиметься подальша   співпраця з Лісовою Наглядовою Радою (FSC). Отож  позицію FSC роз’яснила менеджер лісової сертифікації компанії SGS Україна Тетяна Данчук-Дворецька.

Не менш  важливим питанням є також рубки догляду в молодняках. На ньому у своєму виступі зупинився начальник відділу лісового та мисливського господарства управління Ігор Орос. Саме такі рубки стають основою формування складу майбутніх насаджень, і за 9 місяців поточного року державні лісогосподарські підприємства управління здійснили їх  на площі 2169 га, що становить 98 відсотків від запланованих обсягів. В цілому, від рубок догляду заготовлено 652,0 тис.м.куб або 110 відсотків від запланованого.

Водночас учасники засідання колегії ознайомилися  із станом виконання плану інших лісогосподарських та лісокультурних заходів. Керівництво ЗОУЛМГ наголосило  на необхідності їх виконання у повному обсязі.

З доповідями про виконання основних фінансово-господарських показників виступили заступник начальника управління Василь Кий, начальник відділу економіки, фінансів, бух обліку та звітності Мар’яна Чоповдя та заступник начальника цього відділу Тетяна  Гетманенко.

На засіданні йшлося також про те, що  державні лісогосподарські підприємства реалізували лісопродукції на суму понад 452 млн. гривень, до Державного бюджету сплачено 125 млн. гривень.  На сьогодні немає заборгованості по заробітній платі.  Проте зафіксована недоїмка до бюджету на суму 10,3 млн.грн, яку допустили філії агропромислових господарств. У зв’язку з цим виконуючий обов’язки начальника управління Валерій Мурга запросив на засідання колегії керівників та головних бухгалтерів філій державного підприємства «Закарпатське обласне управління лісових агропромислових підприємств», які дали відповідні пояснення.  Керівництво ЗОУЛМГ  вказало на необхідність вжиття термінових заходів щодо погашення недоїмки. В іншому випадку вони будуть звільнені із займаних посад.

Учасники зібрання обговорили ще одну важливу проблему – незаконні рубки лісу. На жаль, підприємства допустили за 9 місяців незаконних рубок обсягом 2,5 тис.м.куб,  завдавши шкоду на суму 8 млн.грн.

— Лісопорушники відшкодували добровільно тільки 300 тис.гривень, — зауважив у своїй доповіді начальник відділу охорони, захисту лісу Іван Палінкаш. — У суди та в підрозділи правоохоронних  органів передано для розгляду 29 справ.

Про виконання плану з підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів підприємств в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства інформувала завідувач сектору юридичної, кадрової роботи, діловодства та контролю управління Тетяна Бібен.

За підсумками колегії прийняті відповідні рішення, які доведені до підприємств для виконання.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

DSC_0312-w1200-h800

Коментарі вимкнені.