На Закарпатті відбулася нарада з підготовки до Міжнародного дня мисливця

У Тячівському лісгоспі висаджено ще 9200 саджанців
24.04.2018
Валерій Мурга: «Ми повинні залишити своїм нащадкам край у такому ж стані, в якому він дістався нам від наших пращурів»
24.04.2018

На Закарпатті відбулася нарада з підготовки до Міжнародного дня мисливця

Цього року святкування відбудеться 26 травня. Нарада з проведення заходу пройшла сьогодні, 24 квітня, в конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, де обговорювалися організаційні питання. Захід відбудеться на території села Шаланки у Виноградівському лісгоспі.
 
У нараді взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, користувачі мисливських товариств, керівники підрозділів товариств мисливських і рибалок, громадських організацій мисливців в зоні діяльності.
 
Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує взяти участь у святкуванні Міжнародного дня мисливця-2018.
Девізом події стане формування культури полювання і ведення мисливського господарства, дбайливого ставлення до мисливських тварин, а також до середовища їх проживання, виховання і передача традицій і культури полювання молодому поколінню.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *