Лісорозсадники Міжгірщини вирощують понад 20 видів декоративних саджанців
23.05.2016
Держлісагентство ініціює якнайшвидше прийняття змін до Санітарних правил у лісах та Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених
24.05.2016

На Закарпатті триває процес передачі лісів

Відбулася нарада з питання ліквідації філії «Тячівське ЛАГ» ЗОУЛАГ та передачі лісового фонду по новоствореному державному підприємству «Тячівське ЛГ». Головні питання, які обговорили учасники наради – передача лісових ділянок для ведення лісового господарства, охорони лісів, використання та відтворення лісових ресурсів, а також подальше працевлаштування працівників та організація роботи новоствореного лісогосподарського підприємства.
На засіданні були присутні начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, директор філії «Тячів ЛАГ» Наталія Катреняк, голова ліквідаційної комісії Марія Плиска-Галатиба та працівники ЗОУЛМГ.
На виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України №412 від 25 вересня 2014 року розпочато процедуру ліквідації державного підприємства «Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств», розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації Геннадія Москаля від 23 травня 2016 року №253 «Про передавання лісових ділянок для ведення лісового господарства, охорони лісів, використання та відтворення лісових ресурсів», у відповідності до ст. 67-78 Лісового кодексу України та наказу від 27 квітня №207 «Про утворення ДП «Тячівське ЛГ» та ДП ЗОУЛМГ №01-11/31 від 18 травня, сьогодні, відбувся прийом-передача лісового фонду в розмірі 25 тисяч га, яка розділена на п’ять лісництв.
Новостворене ДП входимите в структуру ЗОУЛМГ як окрема юридична особа. Основними лісоутворюючими породами є твердолистяні породи – бук (72%) і шпилькові породи (28%). Експлуатаційні ліси в держлісфонді становлять 75%, решта – ліси рекреаційно-оздоровчого призначення, науково та історико-культурного призначення і захисні ліси. Починаючи з 2015 року філія «Тячівське ЛАГ» не проводить рубки головного користування.
У структурі реалізованої продукції за 2015 рік основну питому вагу складають дрова паливні – 60,3%, техсировина – 20%, лісоматеріали круглі – 19,7%.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.