На Закарпатті стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» (ВІДЕО)

На Закарпатті триває збір березового соку (ВІДЕО)
05.04.2018
Представники Франкфуртського зоологічного товариства задоволені процесом збереження карпатських пралісів на території Закарпаття
05.04.2018

На Закарпатті стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» (ВІДЕО)

Вже 15 рік поспіль в Україні проходить зелена акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Захід покликаний привернути увагу людей до навколишньої природи, а саме важливості збереження лісів, безцінного багатства яке повинно передаватись з покоління в покоління. Закарпаття де більша половина території вкрита саме лісами, долучилась до акції засадженням дерев.

Зокрема на території Ужгородського лісгоспу лісівники, представники обласної влади а також діти, посадили більше півтори тисячі дерев Модрини європейської та Ясена білоцвітного. Територія засадження знаходиться неподалік Ужгорода в урочищі Дубки. Місцевість має багату історію, тут ще за часів Австро-Угорщини проходила вузькоколійка яка тягнулась до Перечинського району.

За радянської влади тут був фруктовий сад, після чого місцевість використовувалась як розсадник. Завдяки ж наполегливій роботі дорослих та дітей, тут незабаром постане густий ліс. Вже не перший рік акцію активно підтримують учні. Як зауважують лісівники, лісопосадка в області тільки розпочинається.

Щороку навесні в планах лісових господарств засадження дерев на колишніх лісозрубах. Ця робота вже розпочата в низинних районах області та з настанням оптимальних погодних умов буде продовжуватись в гірській частині краю.

 

 

Коментарі вимкнені.