Інтерв’ю з керманичем одного з кращих платників податків на Ужгородщині
10.08.2017
Валерій Мурга представив нового директора в Берегові
10.08.2017

На Закарпатті провели масштабні рейди у мисливських угіддях

Працівники державної лісової охорони, співробітники Мінприроди, єгері УТМР (Українське товариство мисливців і рибалок), працівники Нацполіції України в Закарпатській області та громадські інспектори провели ряд заходів (понад 1000) масштабних рейдів у межах мисливських угідь від незаконного полювання.
 
Для боротьби з браконьєрами і особами, які порушували правила користування зброєю, були залучені понад 3200 осіб. За період з 1 січня було складено 12 протоколів, накладено штрафів на порушників на загальну суму понад 2000 гривень.
 
За підсумками попереднього мисливського сезону, у недбайливих мисливців вилучили 88 одиниць браконьєрських петель на козулю, 24 – на зайця та 27 на фазана, а також 1 одиницю не зареєстрованої мисливської зброї.
 
«Завдання Закарпатського ОУЛМГ своїм особистим прикладом показати, що боротися зі спрутом браконьєрства на законних підставах можливо. Всі ці заходи дозволяють зберегти популяцію диких тварин і полювати згідно букви закону», – розповів перший заступник начальника-головний лісничий Закарпатського ОУЛМГ Ігор Коцур.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.