На Виноградівщині стартувала акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”

Держлісагентство вивчає міжнародний досвід найкращих практик ведення лісового господарства при реформуванні галузі
16.03.2017
50 тисяч лілового можна споглядати в Березинці (ФОТО)
16.03.2017

На Виноградівщині стартувала акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”

У рамках щорічної акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” 16 березня на території Виноградівського лісового господарства, а саме в 25 кварталі Шаланківського лісицтва, було проведено практичні заняття з посадки молодого лісу. У зв’язку, зі сприятливими погодними умовами, вегетаційний період на Виноградівщині почався швидше, ніж в інших регіонах. Тому, з початку березня працівниками держлісгоспу вже висаджено 90% запланованого обсягу саджанців.

Серед учасників акції, яка відбулась у четвер – заступник голови Виноградівської районної ради, працівники лісгоспу та юні небайдужі до природи учні шкільного лісництва. Опісля висадження майбутніх могутніх дерев, головний лісничий ДП “Виноградівського лісгоспу” Василь Староста провів для учнів лісництва пізнавальний конкурс із ознайомленням з екзотичними видами рослин, які притаманні лісовим угіддям Виноградівщини.

Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” проводиться на теренах Виноградівського району регулярно. Головна мета –  озеленення раніше зрубаних територій, популяризація лісівничої професії серед дітлахів та молоді, наглядна демонстрація копіткої праці лісівників при посадці лісу та догляду за ним, а також для формування свідомої позиції громадян щодо питань відповідального лісокористування.

 

Коментарі вимкнені.