Говорять цифри: чи були досягнення у Довжанському лісомисливгоспі?
07.02.2018
Володимир Бондар обговорив з громадськістю Прикарпаття питання розвитку лісової галузі
08.02.2018

На Виноградівщині крадії лісу погрожували лісівникам

Відповідно до Положення про державну лісову охорону, держлісоохорона має статус правоохоронного органу, метою діяльності якої є здійснення правових, лісоохоронних та  інших заходів, спрямованих на збереження, розширене відтворення, невиснажливе використання лісових ресурсів та об’єктів тваринного світу.

Провідний інженер з охорони і захисту лісу Юрій Дзяпко каже, що з початку 2018 року, впродовж тільки січня місяця працівниками лісової охорони ДП «Виноградівський лісгосп» виявлено два випадки незаконних рубок та притягнуто до відповідальності двох правопорушників, в тому числі за незаконне вирубування дерев в межах природно-заповідного фонду урочища «Чорна гора». За ознаками злочину передбаченого статтею 246 ККУ поліцією відносно    жителя Виноградівщини порушено кримінальне провадження.

На початку цього місяця лісовою охороною Виноградівського лісництва на гарячому був виявлений ще один випадок незаконної рубки дерев у кварталі 58. Лісопорушник, яким виявився мешканець с.Широке, своїми хуліганськими діями з «групою підтримки» спробували залякати лісівників: проявили непокору по відношенню до працівників держлісохорони та погрожували їм сокирою. Лісівники перекрили автівкою дорогу порушникам та затримали підводу з незаконно добутою лісопродукцією (1,27 кбм.), повідомили директора лісгоспу та поліцію, діючи за інструкцією. Група швидкого реагування Виноградівського відділення поліції оперативно прибула на місце події, де правопорушення було задокументовано і складені відповідні протоколи.

Коментарі вимкнені.