На Виноградівщині державна лісова охорона «на гарячому» викрила групу лісопорушників

ДП «Берегівське ЛГ» звертається до громадян та пенсіонерів ЛГ
13.02.2018
Держлісагентство: При реформуванні лісової галузі не можна допустити передачу лісів у концесію чи приватні руки
13.02.2018

На Виноградівщині державна лісова охорона «на гарячому» викрила групу лісопорушників

У вівторок, 13 лютого, рейдовою бригадою державної лісової охорони Виноградівського лісгоспу «на гарячому» викрито групу лісопорушників в межах природно-заповідного фонду Регіонального ландшафтного парку «Притисянський».
Правопорушниками виявилися мешканці села Підвиноградів ромської національності, які в кварталі № 94 Виноградівського лісництва скоїли незаконну рубку дерев та легковими автомобілями спробували вивезти деревину за межі лісового фонду.
 
При виїзді з лісового масиву дорогу їм перекрили працівники лісової охорони та викликали на підкріплення рейдову бригаду лісгоспу. Проведеними заходами на території лісового фонду були викриті й інші лісопорушники з автівкою, завантаженою дровами та заготовленою партією незаконно добутої деревини для подальшого вивезення.
 
При перевірці машини в салоні також була виявлена бензопила «Stihl-170», якою здійснювалася незаконна рубка дерев. На місце події були викликані оперативно-слідча група та група швидкого реагування поліції, які задокументували факт самовільної порубки дерев та направили автомашини з лісопродукцією на штарф-майданчик. Матеріали щодо правопорушників передані до поліції. 

Коментарі вимкнені.