У лісівників Закарпаття відбулась нарада директорів
18.04.2016
Лісівники та представники ДСНС в Закарпатській області провели спільні навчання
18.04.2016

На Воловеччині завелися бобри

Директор ДП «Воловецьке ЛГ» Василь Росол розповідає, що декілька тижнів тому лісівники помітили на території Пашківського лісництва декілька сімей бобриків: «Нещодавно ми дійсно побачили декілька сімей бобриків.

Директор ДП «Воловецьке ЛГ» Василь Росол розповідає, що декілька тижнів тому лісівники помітили на території Пашківського лісництва декілька сімей бобриків: «Нещодавно ми дійсно побачили декілька сімей бобриків. Скоріше за все Пашківське лісництво освоїли бобри-мігранти з Польщі й згодом їх буде набагато більше, адже зазвичай вони впевнено заселяють водойми і прибережні фітоценози навіть у самих багатолюдних місцях, пристосовуючись до багатьох видів господарської діяльності людини, а за сприятливих умов набагато швидче збільшують свою популяцію».

Василь Росол запевняє: якщо у Пашківцях завелися бобри, значить, з екологією все гаразд і водойми чисті. «Бобри – дуже розумні тварини. Так що якщо вони оселилися в Пашківцях, значить, водоймища не перетворяться на болото – адже вони цього не дозволять, їм потрібна вода. Взагалі бобриків майже не спостерігалося на Воловеччині майже сім років. І їх поява у наших лісах тільки радує», – говорить Василь Росол.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.