«Кедровий заказник «Горгани і Тавпіширка» – клондайк для екоподорожей», – Валерій Мурга
23.08.2018
У Лазах планується створити лісовий розсадник на європейський манер
24.08.2018

На Воловеччині лісівники прокладають лісовий шлях

На завершальній стадії знаходиться будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Ільмовий потік, що у кварталі 27 Н-Ворітського лісництва. Згідно проектно-кошторисної документації довжина її складає 1.4 км.

Дорога прокладена з метою постійного оперативного доступу до лісових насаджень для забезпечення їх охорони від лісових пожеж та незаконних рубок; можливості виконання всіх лісогосподарських заходів, включаючи і заготівлю деревини, на основі матеріалів лісовпорядкування з нанесенням мінімальної шкоди навколишньому середовищу;  можливісті використання траси майбутньої дороги для рекреаційних, туристичних цілей, “ув’язка” їх з відповідними проектами туристичного та рекреаційного розвитку того чи іншого регіону області, потреби населення, тощо.

У 2017 році на всій протяжності дороги було нарізано земляне полотно, а зараз проводиться завезення щебеню та інших необхідних будівельних матеріалів, планування майбутньої автодороги, будівництво дорожньої інфраструктури. В роботі задіяно гусеничний екскаватор Caterpillar 318BL, два самоскиди “Урал”, один колісний навантажувач та бригада дорожніх працівників Воловецького держлісгоспу. Всі роботи проводяться під керівництвом головного інженера ДП «Воловецьке лісове господарство» Івана Малильо та провідного інженера з лісозаготівель Михайла Русина. Введення лісової дороги в експлуатацію заплановано на кінець вересня цього року.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.