Закарпатські лісівники переймали досвід вирощування лісових культур із закритою і відкритою кореневими системами
15.02.2018
З дебютом! Лісівники Закарпаття презентували “дари лісів” на “Медовуха-фест”
17.02.2018

На Ужгородщині розпочалась депопуляція диких кабанів

У рамках моніторингу випадків АЧС в мисливських угіддях Ужгородського району було здійснено відстріл 6 особин диких кабанів. З 5 перевірених диких кабанів на даній території поки що жодного випадку захворювання на АЧС не виявлено. Одна тушка дикого кабана ще знаходиться на аналізі в лабораторії.
 
Наразі на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та у зв’язку з виявленням нових випадків АЧС у Тячівському, Хустському та Мукачівському районах Закарпатті було вирішено продовжити роботу з депопуляції диких кабанів. Це має запобігти розповсюдженню хвороби серед тварин.
 
Окрім того, в області вирішено дозволяти використовувати туші впольованих диких кабанів лише після отримання негативних результатів лабораторних досліджень щодо АЧС.
 
Довідково: Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) вперше була зафіксована в 1903 році в Південній Африці. У природних умовах до захворювання сприйнятливі домашні і дикі свині. Зараження відбувається при контакті здорових тварин з хворими. Захворювання не становить загрози для здоров’я людини, однак надзвичайно небезпечно для тваринництва, оскільки не піддається лікуванню і вакцинопрофілактики.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.