Чиновники Закарпаття садитимуть дерева
31.03.2018
На #Закарпатті рясно зацвів #шафран (відео)  
31.03.2018

На Тячівщині планують створити заказник (ВІДЕО)

З ініціативою створити заповідний об’єкт на землях Тячівського держлісгоспу до лісівників звернулись жителі с. Біловарці ще торік. На думку місцевих, ця територія дійсно унікальна зі своєю особливою флорою та фауною. А оскільки, один з методів ще більш ефективної охорони цінних природних комплексів та об’єктів – включення їх до складу природно-заповідного фонду, лісівники таку ідею підтримали і вирішили спільно з науковцями працювати над втіленням її в життя.

На цій території є немало цінних видів рослин, а в місцевих лісах ростуть перважно дуби. Тож, після створення заказника, їх рубка буде заборонена.

За словами Наталії Катреняк, директора Тячівського лісгоспу, створення заказника – питання не одного дня. До того ж, є кілька питань, які ще потрібно вирішити.

Так, під час обстеження встановили, що на території майбутнього заказника є ділянки, які не знаходяться у користуванні держлісгоспу.

Практика створення заказників у лісівників вже є. На території держлісгоспу знаходяться об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного і місцевого значення. Тож, після розгляду на місцевій сесії питання створення заказника,та отримання усіх погоджень, площа природно- заповідного фонду збільшиться ще на 10 гектарів.

Коментарі вимкнені.