Лісівники це люди, які доглядають за лісом, – Володимир Бондар в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD
07.11.2018
Стало відомо, cкільки отримують лісові господарники Закарпаття (ІНФОГРАФІКА)
08.11.2018

На Тячівщині горів ліс

Завдяки злагодженим та швидким діям лісівників вогонь вдалося локалізувати. У Тарасівському лісництві палала лісова підстилка. На днях, у 25 кварталi, урочище Вовчелин приблизно о 15:00 спалахнула пожежа. Після того у 26 кварталі, урочище Шеметів звір так само спалахнула лісова підстилка. Загалом виникло 7 загорянь лісової підстилки, вогонь охопив загалом 9,2 гектара лісу.
«Прибувши на місце, лісівники встановили, що пожежа виникла в лісовому масиві. На виклик направили працівників державної лісової охорони Тячівського держлісгоспу. Завдяки злагодженим та швидким діям лісівників вогонь вдалося локалізувати о 18:20. А о 21:20 пожежу було повністю ліквідовано. Вогнем знищено підстилку мішаного лісу. У результаті загоряння збитків не нанесено», – розповіла директор ДП «Тячівське ЛГ» Наталія Катреняк.
З вогнем боролися 39 лісівників та членів ДПД.
Лісівники також закликають дотримуватися правил пожежної безпеки та обмежити перебування в лісових масивах при високому класі пожежної небезпеки. Адже статистика свідчить, що 9 із 10 пожеж відбуваються з вини людини.
Прес-служба Закарпатське ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.